Advertisement
YOU ARE HERE: LAT HomeCollections

Gulp!

March 10, 2003

Matt Sullivan (letter, March 5) compares gas prices to those for milk and orange juice. We do not bat an eye over their cost because we don't buy 20 gallons a week, nor do we need orange juice to get to work.

Bob Fenton

Cucamonga

Advertisement
Los Angeles Times Articles
|
|
|